Kočky k adopci

Zde se můžete seznámit s kočičkami, které čekají na nové domovy. Pevně věříme, že jejich příběh bude mít šťastný konec ❤

TANJA

PŘÍJEM:

NALEZEN: OSTRAVA

NAROZENÍ:

KASTRACE: ANO

OČKOVÁNÍ: ANO

FIV/FELV: NEGATIVNÍ

POVAHA: Velmi klidná starší kočička, která prožila celý život tím, že rodila jedna koťátka za druhýma… Naštěstí už nemusí. Užívá si teplo a měla by ráda svého klidného člověka. Je velmi nenáročná, hodná a pohodová.

DORIS

PŘÍJEM: 16.3.2022

NALEZEN: OSTRAVA ZÁBŘEH

NAROZENÍ: ZÁŘÍ 2021

KASTRACE: ANO

OČKOVÁNÍ: ANO

FIV/FELV: NEGATIVNÍ

Doris je jedna z kočiček, která byla odebrána od narkomanů. Prodělala panleukopenii a byla dlouhodobě hospitalizovaná. Doris je hodná a nenáročná kočička. Bohužel ji zůstala plachost a bude potřebovat více času na socializaci. Do nového domova by měla odejit s kočičkou z našeho depozita, na které je zvyklá. Najde se hodná duše, která bude schopná dát takové kočičce milující domov? 

BENJAMIN

PŘÍJEM: 5.10. 2022

NALEZEN: OSTRAVA VÍTKOVICE

NAROZENÍ: ZÁŘÍ 2022

KASTRACE: zatím ne

OČKOVÁNÍ: ANO

FIV/FELV: NEGATIVNÍ

Toto kotě vyloženě uteklo hrobníkovi z lopaty. Při příjmu to bylo maličké koťátko, hubené, zablešené a jeho bříško byl jeden obrovský balón😞 Bylo srdcervoucí se na něj dívat, ale dali jsme se do boje o jeho záchranu. Museli jsme opravdu šetrně odčervovat a i přesto začali komplikace. Přestal jíst a pouze polehával. Krmení bylo jen tekutou stravou a dostával hodně mazlení. Benjaminkovi se začalo postupem času ulevovat a začal konečně s chutí baštit. Byla to pro nás velká radost. Odčervil se několikrát a Benjamínek se těší zdraví a užívá si společnost micinek. Už dokáže také pozlobit, ale to nám vůbec nevadí.

Je trochu plachý, jakmile se dostane do náruče, tak se rozvrní. Bude jen potřebovat více času na zvyknutí a určitě bude chtít kočičího kamaráda.

JERRY/HUGO

NALEZEN: 14. 8.2022

NAROZENÍ: cca květen 2022

KASTRACE: ANO

OČKOVÁNÍ: ANO

FIV/FELV: NEGATIVNÍ

Tento mlaďoučký kocourek z Orlové si s námi opravdu hraje. Už už to vypadalo, že se nechá vymazlit, v našem depozitu se ale chytil bandy plachých koček a tak se s nimi schovává a nechce mít s lidmi nic společného. Přitom je to hravý mladý kocourek. Proto by bylo skvělé, kdyby našel nový domov, kde by měl kamaráda, který ho naučí, že se lidí nemusí bát.

Ideální je tedy trpělivý klidný domov s další kočičkou.