Chci pomoct

Jakékoli pomoci si velice vážíme!

Pomoc může být materiální, finanční, ale třeba i taková, že nám pomůžete s péči o kočičky.

Hledáme posily!

Hledáme spolehlivé, zodpovědné, pracovité dobrovolníky a dobrovolnice pro péči o kočky v našem útulku. Jedná se o výpomoc k již zaučené dobrovolnici. Práce obnáší podání léků, krmení, vážení, odparazitování, ale také pomoc při návštěvě veterináře, úklid prostor, uskladňování jídla, čištění nespočtu toalet a karanténních klecí, praní, sušení, zametání, vytírání…

Práce máme jak na kostele a rukou je málo. Uvítáme člověka, který má ke kočkám láskyplný vztah a s kočkami umí manipulovat.


Materiální pomoc

Ze všeho nejvíce teď potřebujeme kvalitní krmení pro koťátka i dospělé kočky.

Pokud byste nám chtěli s krmením pomoci, prosím, myslete na to, že kočky přijímáme často nemocné, oslabené průjmem, plné parazitů a nutně potřebují kvalitní stravu plnou živin, která jim pomůže se rozjíst a posílit imunitu. Levnější krmiva ze supermarketů opravdu nejsou vhodná a ze zdravotních důvodů je kočkám nepodáváme. Kontaktujte nás a my Vám řekneme, jakého krmiva právě potřebujeme nejvíce!

Kromě krmiva máme velkou spotřebu přebalovacích podložek, ručníků, dek a povlečení, které používáme k tomu, aby měly kočičky teplo a pohodlí. Naše svěřence také potěší různá škrabadla a pelíšky. Sledujte naše facebookové stránky, kde zveřejňujeme urgentní potřeby.


Jednorázový nebo pravidelný finanční dar na náš transparentní účet

Sto korun vypadá v hromadě našich účtů jako kapka v moři. Pro někoho láhev vína nebo kvalitní čokoláda ze supermarketu, pro nás jistota, že můžeme nakrmit další hladový krk i příští den nebo měsíc.

Trvalé příkazy od vás, dárců, jsou velkou pomocí v době, kdy účty za veterinární péči dosahují astronomických výšin. Léčili jsme a stále léčíme kočičky s nemocí FIP, kdy léčba nejstaršího kocourka vyšla na 60 tisíc korun. Jen díky speciální sbírce jsme si ji mohli dovolit. Stále je třeba ošetřovat desítky koček a koťat, nakupovat stelivo, konzervy, granule, speciální výživy, jednorázové podložky, dezinfekční prostředky – vše mizí neuvěřitelnou rychlostí. Krevní testy, trhání zubů, operace očí, kastrace – to vše díky vám můžeme hradit. Děkujeme!

Číslo účtu: 2401886315/2010