Materiální pomoc


Ze všeho nejvíce potřebujeme kvalitní krmení pro koťátka i dospělé kočky.

Pokud byste nám chtěli s krmením pomoci, prosím, myslete na to, že kočky přijímáme často nemocné, oslabené průjmem, plné parazitů a nutně potřebují kvalitní stravu plnou živin, která jim pomůže se rozjíst a posílit imunitu. Levnější krmiva ze supermarketů opravdu nejsou vhodná a ze zdravotních důvodů je kočkám nepodáváme. Pokud se chcete ujistit, kontaktujte nás a my Vám řekneme, jaké krmivo právě potřebujeme.

Krmiva, která používáme

Pokud nám chcete pomoci, můžete objednat tato krmiva (kliknutí na obrázek Vás přesměruje na e-shop, kde lze krmivo výhodně koupit). Samozřejmě budeme rádi za jakékoli množství, z kteréhokoli jiného obchodu.

Krmivo pro koťata

Krmivo pro dospělé kočky

Další potřeby

Kromě krmiva máme velkou spotřebu přebalovacích podložek, ručníků, dek a povlečení, které používáme k tomu, aby měly kočičky teplo a pohodlí. Naše svěřence také potěší různá škrabadla a pelíšky. Sledujte naše facebookové stránky, kde zveřejňujeme urgentní potřeby.

Samozřejmě máme také velikou spotřebu podestýlky. V poslední době se nám osvědčilo toto stelivo. Budeme rádi za každé balení.