Chci podpořit >>

Vanda

Vanda, její sourozenci a další kočičky se k nám dostali z Ostravy-Radvanic, z domácnosti, kde žilo větší množství koček bez odpovídající péče. Nebyly kastrované, některé byly březí a majitelé je krmili nevhodnou stravou. Kočičky byly zablešené, trpěly ušním svrabem a byly podvyživené.

Vanda je ještě velmi mladá, v podstatě stále koťátko. Je hodná, mazlivá, ráda se nechá hladit a užívá si i česání.

Bohužel se u nás v útulku nakazila panleukopenií. Byla velmi apatická a přestala jíst, proto musela být rychle převezena na hospitalizaci spolu s dalšími kočičkami. Naštěstí na léčbu reagovala dobře a už po týdnu se mohla vrátit zpět k nám.

Je to velká bojovnice a zaslouží si jen to nejlepší.